Tipy na dárky pro neobdarovatelných

Blíží se Vánoce a vy už možná přemýšlíte, čím obdarujete své blízké. Pro některé blízké dostáváme každý rok hned několik nápadů na dárky, ale v rodině nebo okruhu přátel každého z nás se vždy najde alespoň jeden člověk, který nám rok co rok způsobuje vrásky na čele. A každý rok si zbožně přejeme, aby lidé všech věkových kategorií psali dopisy Ježíškovi, protože získat seznam přání přímo od zdroje by nám ušetřilo nekonečné hodiny strávené na e-shopech ve snaze najít něco alespoň trochu vhodného. Takoví lidé tvoří zvláštní kolonku vedle seznamu dobrých a špatných, které se říká neobdarovatelní. Neobdarovatelné lidi můžeme dále rozdělit do podkategorií:

  1.  Zabezpečení - sem patří všichni lidé, kteří, když něco chtějí nebo potřebují, si to jednoduše zajistí sami. V důsledku toho jim nic nechybí (a to je právě ten problém).
  2.  Bez zájmů - lidé, kteří nemají žádné koníčky nebo zájmy, které by mohly podnítit fantazii k nákupu vhodného dárku.
  3. Specialisté - to jsou lidé, pro které musí být vše, co dělají a co vlastní, něčím speciální (vypadat speciálně, mít speciální vlastnosti, být ze speciálních materiálů nebo vyrobeno speciálním způsobem), a tak se člověk bojí, že jeho dárek prostě nebude vyhovovat jejich vytříbené specifičnosti.

Také se potýkáte s každoročním dilematem neobdarovaných? Čtěte dále a zjistěte několik tipů na dárky i pro ně.

  1.  Maminka
    Pokud je i vaše maminka také takzvaná hnízdička a k jejím pravidelným pohybovým aktivitám patří stěhování nábytku sem a tam po místnostech, může jí správný časopis o bydlení poskytnout dostatek inspirace, aby vytvořila, s trochou štěstí, možná i konečnou verzi svého ideálního domova. Mezi oblíbené patří časopis Elle Decoration, který kromě svým nápadům na moderní vybavení vždy nabízí tipy na nákup podobných dekorací a nábytku, jaké jsou použity na fotografiích. ČasopisI Homes & Garden přináší nejnovější nápady a inspiraci na sezónní vybavení domácnosti v osobním provedení. Pokud se vaše maminka nebojí experimentovat a ráda vezme do ruky barvu a štětec, aby provedla vytoužené změny ve svém domově, pak je pro ni ideální časopis COUCH, který se pravidelně věnuje ručnímu vylepšování a zkrášlování domácnosti, nejnovějším trendům a fascinujícím příběhům. Bydlení a design (https://www.czpress.cz/casopisy/?pv39=254) -