Změna ceny poštovného - časopisy

Milí zákazníci, 

rádi bychom Vás informovali o změnách v poštovném platných od 1.2.2023. 
 
Vzhledem ke zvýšení cen sazeb České pošty, přetrvávajícím vysokým cenám pohonných hmot a zvýšení nákladů na balicí materiál, jsme nuceni přistoupit k převedení části poštovného na adresáta. 
 
Každá zásilka, odeslaná z našeho eshopu, je předána České poště doporučeně s prioritním dodáním D+1, tak tomu bude i nadále. 

Avizovanou změnou tak bude nově poštovné, které bude činit jednotnou cenu 39 Kč za zásilku. Výjimkou budou objednávky nad 1000 Kč a předplatné vybraného titulu, kde máte poštovné od nás i nadále zdarma. 

U předplatného nabízíme dvě formy odběru:  

  • Měsíční: na dobu neurčitou nebo pouze na vybrané období. Začátkem měsíce budete dostávat fakturu za odeslané výtisky v měsíci předchozím (platí se tedy zpětně). Toto předplatné můžete kdykoli upravit nebo ukončit. Pokud dojde v průběhu odběru ke zdražení titulu, promítne se do fakturace. 
  • Roční/půlroční: v tomto případě se nemusíte po celou dobu o nic starat a v případě zdražení objednaného titulu nedochází k žádným cenovým úpravám. Toto předplatné není automaticky prodlužováno.

Další možností, jak zakoupit časopis bez poštovného, je navštívit jednu z našich partnerských prodejen, jejichž seznam naleznete na našem webu, ve spodní části s názvem “Kde nás najdete”. 
 
Děkujeme za pochopení, 
 

Váš tým CZ PRESS