Airliner World (Britský) - č. 6/2024

Kód: 10250
389 Kč / ks 347,32 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Airliner World je nejprodávanější měsíčník o civilním letectví ve Spojeném království. Komplexní zprávy pokrývají všechny aspekty leteckých společností, jejich letadel a letišť po celém světě. PřinášÍ svým čtenářům informace o nejnovějším vývoji z celé světové letecké scény doplněné fotografiemi. Pokud chcete získat nejaktuálnější zprávy o nových pronájmech, rozvoji letišť, dodávkách a technologiích v odvětvích z letecké scény, Airliner World je Váš časopis!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Časopis o letectví Airliner World je měsíční časopis věnovaný leteckým společnostem a letadlům. Časopis vydává celosvětové letecké zprávy a články o regionálních a světových letištích a leteckých společnostech.
Každé měsíční vydání časopisu obsahuje řadu celovečerních článků, seznam nejnovějších dodávek komerčních letadel, zprávu o letecké bezpečnosti včetně seznamu incidentů a nehod a dvacet stran nadpisu „News Review“, se samostatnými částmi, v objednávat na Evropu, SNS, Afriku / Střední východ, Ameriku, Asii / Tichomoří a News Review International.
Časopis se zaměřuje převážně na dnešní komerční letectví a často se retrospektivně dívá na letecké společnosti, letiště nebo události. Často existuje sekce pro revizi simulace letadel, nedávné knihy, DVD a modelová letadla, sekce zaměřená na špinění letadel, vše silně ilustrované.
 

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760, případně i emailem na adrese predplatne@czpress.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Letectví
Periodicita: Měsíčník
Katalog. číslo: 10250
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: