Freizeit Revue (Německý) - č. 16/2024

Kód: 769
Fotografie je pouze ilustrační
89 Kč / ks 79,46 Kč bez DPH
Skladem

Časopis "Freizeit Revue", obsahuje ideální rovnováhu informací, rad, relaxu a aktivity. Soukromé ​​dojmy ze života hvězd získáte prostřednictvím exkluzivních rozhovorů. Prostor dostávají nejen osobnosti, ale i reportáže na aktuální témata. Čtenář navíc dostává tipy a informace, které mu ulehčují jeho každodenní život, i širokou škálu křížovkářské zábavy. Na své si příjdou také čtenáři, kteří si potrpí na módu, při reportážích o nejnovějších módních a kosmetických trendech.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Časopis "Freizeit Revue", obsahuje ideální rovnováhu informací, rad, relaxu a aktivity. Soukromé dojmy ze života hvězd získáte prostřednictvím exkluzivních rozhovorů. Prostor dostávají nejen osobnosti, ale i reportáže na aktuální témata. Čtenář navíc dostává tipy a informace, které mu ulehčují jeho každodenní život, i širokou škálu křížovkářské zábavy. Na své si příjdou také čtenáři, kteří si potrpí na módu, při reportážích o nejnovějších módních a kosmetických trendech.

Jako v každém zábavním magazínu, ani ve "Freizeit Revue" nechybí rubrika o cestování, která nabízí reportáže o fantastických plážích nebo malebných horských scenériích a prezentuje i typické speciality tamní kuchyně. Ve velké sekci Zdraví se dozvíte různé tipy a triky od prevence prochladnutí až po zdravá záda, od klasické medicíny až po naturopatii.

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Němčina
Žánr: Společenské dění
Periodicita: Týdeník
Katalog. číslo: 769

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: