The Language of Flowers

Kód: 00007937
198 Kč / ks 198 Kč bez DPH
Skladem

Svéhlavá a zarputilá Victoria Jonesová byla do svých devíti let odmítnutá desítkami pěstounských rodin. Její skutečný život začíná teď, v den jejích osmnáctých narozenin, kdy odchází z dětského domova, aby se postavila na vlastní nohy. Na cestu dostane obálku s dvaceti dolary a vzkazem Kup si jídlo a najdi si práci. Jak má ale Victoria žít ve světě, v němž vše působí nepřátelsky a který mluví řečí, jíž nerozumí ?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svéhlavá a zarputilá Victoria Jonesová byla do svých devíti let odmítnutá desítkami pěstounských rodin. Její skutečný život začíná teď , v den jejích osmnáctých narozenin, kdy odchází z dětského domova, aby se postavila na vlastní nohy. Na cestu dostane obálku s dvaceti dolary a vzkazem Kup si jídlo a najdi si práci. Jak má ale Victoria žít ve světě, v němž vše působí nepřátelsky a který mluví řečí, jíž nerozumí?
Victoria se mnohem bezpečněji cítí ve světě rostlin. Ví, že sedmikráska znamená nevinnost, jiřiny značí důstojnost a daruje-li někomu květy ptačince, vítá ho tím do svého domu. Vnitřně zatvrzelá a traumatizovaná dívka lépe než jazykem lidí hovoří květomluvou, kterou se kdysi naučila od své pěstounky Elisabeth. Jediné osoby, která jí kdy byla blízká.
Nyní se musí učit znovu, jak si získat práci a přátele, jak jim důvěřovat a jak je motivovat. Dokáže otevřít lidem své vyprahlé srdce ?

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Román
Autor: Vanessa Diffenbaugh
Vazba: Brožovaná
ISBN-13: 9780553841091

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: