Auto Bild (Německý) - č. 24/2024

Kód: 58
142 Kč / ks 126,79 Kč bez DPH
Skladem

Auto Bild je skvělým průvodcem pro motoristy. Informuje o nejdůležitějších trendech, novinkách a technologiích, poskytuje informace o servisu, bezpečnosti a radosti z jízdy. Je cennou pomůckou při rozhodování o koupi nového nebo ojetého automobilu a příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Bild je renomovaný německý automobilový časopis, který se zaměřuje na automobilové nadšence a spotřebitele. Byl založen v roce 1986 a za tu dobu se etabloval jako jedna z předních publikací v automobilovém průmyslu, která poskytuje komplexní zpravodajství o nejnovějších automobilech, technologiích a trendech.

Auto Bild klade velký důraz na důkladné testování a odborné recenze a nabízí cenné informace o různých aspektech automobilů, včetně výkonu, bezpečnosti, spolehlivosti a inovací. Tým zkušených novinářů a automobilových odborníků časopisu provádí přísné testovací postupy, při nichž vozidla podrobuje zkouškám na silnici i na závodní dráze, aby čtenářům poskytl přesné a objektivní hodnocení.

Kromě podrobných recenzí nových modelů automobilů přináší Auto Bild také podrobná srovnání, průvodce nákupem a praktické rady, které čtenářům pomáhají při rozhodování o nákupu a vlastnictví vozidel. Časopis se rovněž věnuje tématům, jako jsou novinky z oboru, koncepční vozy, automobilové události a technologický pokrok, a informuje tak čtenáře o nejnovějším vývoji ve světě automobilů.

Obsah časopisu Auto Bild je prezentován ve vizuálně přitažlivém a čtenářsky přívětivém formátu s kvalitními fotografiemi, detailními ilustracemi a poutavým rozvržením. Ať už jste automobilový nadšenec, potenciální kupec, nebo se prostě jen zajímáte o nejnovější automobilové trendy, Auto Bild nabízí množství informací a zábavy pro čtenáře všech profesí a zájmů.

 

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Němčina
Žánr: Auta/Motorky
Periodicita: Týdeník
Katalog. číslo: 58

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: