Předplatné

Nabízíme dvě formy předplatného:

  1. Měsíční: na dobu neurčitou nebo pouze na vybrané období. Začátkem měsíce budete dostávat fakturu za odeslané výtisky v měsíci předchozím (platí se tedy zpětně). Toto předplatné můžete kdykoli upravit nebo ukončit. Pokud dojde v průběhu odběru ke zdražení titulu, promítne se do fakturace.

Pro objednání stačí, když pošlete na email predplatne@czpress.cz doručovací a ev. fakturační údaje, pokud se liší, název vybraného časopisu, případně upřesňující požadavky. Předplatné bude zahájeno od nejbližšího vydání.

  1. Roční/půlroční: v tomto případě se nemusíte po celou dobu o nic starat a v případě zdražení objednaného titulu nedochází k žádným cenovým úpravám.

Pro objednání stačí, když pošlete na email predplatne@czpress.cz doručovací a ev. fakturační údaje, pokud se liší, název vybraného časopisu, případně upřesňující požadavky. Následně obdržíte zálohovou fakturu a po její úhradě bude předplatné zahájeno. Před koncem placeného období vás potom kontaktujeme s nabídkou na prodloužení odběru. Předplatné není prodlužováno automaticky.

Zvýhodněné předplatné:

The Economist, The Financial Times, The New York Times (INYT), Politico – u těchto titulů jsou ceny pro předplatitele výrazně výhodnější než maloobchodní ceny a navíc, pokud naši nabídku využijete, ručíme za neměnnost ceny po celé předplacené období.

Pro objednání stačí, když pošlete na email predplatne@czpress.cz doručovací a ev. fakturační údaje, pokud se liší, název vybraného časopisu, případně upřesňující požadavky. Následně obdržíte zálohovou fakturu a po její úhradě bude předplatné objednáno u vydavatele. Podmínky dodávek (způsob doručování, rychlost zahájení dodávek atd.) určují sami vydavatelé a předplatné nelze ukončit před vypršením předplaceného období. Nabízené varianty a ceny předplatného najdete po otevření jednotlivých titulů.

V případě otázek volejte  +420 725 121 760.