Der Spiegel Spezial (Německý) - č. 1/2024

Kód: 1974
245 Kč / ks 218,75 Kč bez DPH
Skladem

Spiegel Spezial vám přináší komplexní aktuální informace z ekonomické, sociální a politické oblasti. Každé číslo je zaměřené na konkrétní téma, týkající se aktuálního vývoje v Německu a ve světě. Časopis se také věnuje různým odvětvím hospodářství a ukazuje, jakým výzvám musí společnosti v současnosti čelit. Spiegel Spezial jde do hloubky, klade správné otázky na správných místech a čerpá ze zajímavých poznatků mnoha odborníků a vědeckých pracovníků. Redakční tým k problémům přistupuje kriticky a prezentuje různé názory a pohledy, abyste si sami mohli udělat ucelený obraz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciál německého magazínu Der Spiegel - Spiegel Spezial vám přináší komplexní aktuální informace z ekonomické, sociální a politické oblasti. Každé číslo je zaměřené na konkrétní téma, týkající se aktuálního vývoje v Německu a ve světě. Časopis se také věnuje různým odvětvím hospodářství a ukazuje, jakým výzvám musí společnosti v současnosti čelit. Spiegel Spezial jde do hloubky, klade správné otázky na správných místech a čerpá ze zajímavých poznatků mnoha odborníků a vědeckých pracovníků. Redakční tým k problémům přistupuje kriticky a prezentuje různé názory a pohledy, abyste si sami mohli udělat ucelený obraz.
Tento speciál poskytuje množství rozhovorů a podkladů, které doplňují kvalitní obrázky, ilustrace, tabulky a infografika. Poznáte i významné osobnosti z politiky a byznysu a dozvíte se, jak se vyvíjela jejich kariéra. Články jsou psané srozumitelně a důležité souvislosti jsou ze strany redakce velmi dobře vysvětlené.
 

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Němčina
Žánr: Ekonomika/Politika/Obchod
Periodicita: Ročenka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: