Fahrenheit 451

Kód: 9782070415731
285 Kč / ks 285 Kč bez DPH
Skladem

451 stupňů Fahrenheita je román popisující antiutopickou vizi budoucnosti, ve které vítězí technokratická a povrchní kultura masových médií nad přemýšlivou společností uznávající hodnotu knih.

Detailní informace

Detailní popis produktu

451 stupňů Fahrenheita je jeden z nejznámějších románů spisovatele Raye Bradburyho, popisuje antiutopickou vizi budoucnosti, ve které vítězí technokratická a povrchní kultura masových médií nad přemýšlivou společností uznávající hodnotu knih.

Guy Montag je hasič. Jeho úkolem je zničit to nejvíce nelegální zboží, tištěnou knihu, spolu s domy, ve kterých jsou ukryty. Montag nikdy nezpochybňuje ničení a zmar, které jeho činy produkují, a každý den se vrací ke svému nevýraznému životu a manželce Mildred, která tráví celé dny se svou televizní „rodinou“. Když se ale setká s výstřední mladou sousedkou Clarisse, která ho zavede do minulosti, kde lidé nežili ve strachu, a do současnosti, kde člověk vidí svět skrze myšlenky v knihách místo bezduchého tlachání televize, Montag začne zpochybňovat vše, co kdy poznal.

Doplňkové parametry

Kategorie: Francouzština
Žánr: Román
Autor: Ray Bradbury
Vazba: Měkká vazba
ISBN-13: 9782070415731

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: