Good Homes (Britský) - č. 3/2023

Kód: 12304
329 Kč / ks 293,75 Kč bez DPH
Prodej ukončen

V tomto skvělém časopisu najdete množství dekoračních návrhů, brilantní přeměny domů, tipy na interiérový design, inspirativní nápady do kuchyně a nejnovější koupelnové doplňky, které musíte mít. Trh časopisů o interiérovém designu je plný, čtenáři požadují množství nápadů, které se dají skutečně realizovat v praxi a nebudou stát jmění. Jednoduchým předěláním starého předmětu místo nákupu nového kusu můžete vytvořit něco krásného a úplně jedinečného. Tento časopis vám poskytne zajímavé nápady, jak zrenovovat unaveně vypadající kus nábytku novým nátěrem nebo jak ho opravit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tomto skvělém časopisu najdete množství dekoračních návrhů, brilantní přeměny domů, tipy na interiérový design, inspirativní nápady do kuchyně a nejnovější koupelnové doplňky, které musíte mít. Trh časopisů o interiérovém designu je plný, čtenáři požadují množství nápadů, které se dají skutečně realizovat v praxi a nebudou stát jmění. Jednoduchým předěláním starého předmětu místo nákupu nového kusu můžete vytvořit něco krásného a úplně jedinečného. Tento časopis vám poskytne zajímavé nápady, jak zrenovovat unaveně vypadající kus nábytku novým nátěrem nebo jak ho opravit. 
Časopis obsahuje jednoduché, skvělé nápady na bydlení s bohatou sbírkou domů jiných lidí, pro další inspiraci. Ušetří vám peníze tím, že poskytne skvělé tipy pro domácí mistry.  
 
Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Bydlení a design
Periodicita: Měsíčník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: