Konfekt (Britský) - č. 14/2024

Kód: 12323
469 Kč / ks 418,75 Kč bez DPH
Skladem
Časopis se smyslem pro objevování, o módě, pití, stolování, cestování a designu. Každé číslo je plné inspirativních cestovatelských tras, chutných receptů a elegantního sezónního vzhledu. Konfekt je šikovný, elegantní čtvrtletník, který v roce 2020 uvedli na trh tvůrci Monocle. Vchází do zákulisí, aby si posvítil na elegantní, nenápadný půvab společnosti se zaměřením na neuspěchané reportáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Časopis se smyslem pro objevování, o módě, pití, stolování, cestování a designu. Každé číslo je plné inspirativních cestovatelských tras, chutných receptů a elegantního sezónního vzhledu. Konfekt je šikovný, elegantní čtvrtletník, který v roce 2020 uvedli na trh tvůrci Monocle. Vchází do zákulisí, aby si posvítil na elegantní, nenápadný půvab společnosti se zaměřením na neuspěchané reportáže. S kvalitním humorem, náročným okem a odvážným duchem oslavuje Konfekt elegantní, decentní půvab.
Napsaný mezi Zürichem a Londýnem a vytištěný v Německu, představuje hluboký ponor do světa módy, řemesel, cestování a designu.
 

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Cestování, Životní styl
Periodicita: Čtvrtletník

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: