Matthew Perry

Kód: 10460
645 Kč / ks 575,89 Kč bez DPH
Skladem

Matthew Perry, kterému je věnován tento speciál, byl jednou z nejvýraznějších postav americké popkultury, která ovlivnila celé generace diváků. Jeho úsměv, hlas a postava Chandlera Binga zůstanou navždy v paměti milionů lidí, kteří ho milovali a obdivovali.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matthew Perry, jemuž je tento speciál věnován, byl jednou z nejvýznamnějších postav americké popkultury, která ovlivnila celé generace diváků. Jeho úsměv, hlas a postava Chandlera Binga zůstanou navždy v paměti milionů lidí, kteří ho milovali a obdivovali.

V tomto speciálním vydání se dozvíte vše o jeho životě, včetně jeho vztahů s ostatními postavami seriálu Přátelé, a dozvíte se o jeho šťastných dnech i o tom, jak propadl závislosti a bojoval s depresemi, úzkostmi a zdravotními komplikacemi. Perry zemřel 29. října 2023 ve věku 54 let a jeho posledním veřejným vystoupením bylo setkání Přátel, které pro něj bylo velmi emotivní.

Časopis se věnuje nejen smutnému konci jeho života, ale připomíná také oblíbené momenty z jednotlivých dílů seriálu a přináší informace ze zákulisí natáčení. Zaměřuje se také na ostatní herce: Jennifer Anistonové, Davidu Schwimmerovi, Mattu LeBlancovi, Lise Kudrowové a Courteney Coxové a odhaluje, kdo měl původně hrát jejich role.

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Periodicita: Ostatní
Katalog. Číslo: 10460

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: