Military Modelcraft (Britský) - č. 9/2023

Kód: 11738
355 Kč / ks 322,73 Kč bez DPH
Skladem

Časopis Military Modelcraft pokrývá vážnou stránku válečného modelářství. Ať už vás zajímají nejnovější vozy nebo vozy z první a druhé světové války, zde vždy najdete něco, co naplní vaši touhu po válečném modelářství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Časopis Military Modelcraft pokrývá vážnou stránku válečného modelářství. Ať už vás zajímají nejnovější vozy nebo vozy z první a druhé světové války, zde vždy najdete něco, co naplní vaši touhu po válečném modelářství. Tento dobře napsaný a skvěle ilustrovaný časopis obsahuje nejnovější zprávy o tomto koníčku, od historie skutečných vozidel, jako jsou tanky a válečné lodě až po průvodce některými z nejsložitějších podrobných modelů, které existují, s radami pro sestavení, malování a přizpůsobení pro modeláře všech úrovní.
Část zpravodajství Military Modelcraft International je věnovaná přizpůsobení souprav, pomocí kterých vytvoříte nejen model, ale spolu s ním i příběh – možná má několik otvorů po kulkách, prohlubeň od střepiny, která ho zasáhla a odrazila se.. Vymyslete, postavte a prožijte skutečný pocit spojení se svým modelem.

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 272 114 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Hobby, Vojna a historie
Periodicita: Měsíčník
Katalog. číslo: 11738

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: