Psychologie Positive (Francouzský) - č. 52/2023

Kód: 12343
375 Kč / ks 334,82 Kč bez DPH
Skladem
Psychologie Positive je časopis, který se s empatií, autentičností a bez posuzování zaobírá osobními a hlubokými tématy. Je založený na vědeckém výzkumu a autentických svědectvích, aby racionálně vysvětlil způsoby fungovaní a lidské interakce. Časopis se konkrétněji věnuje tématům týkajícím se osobnosti, duševního zdraví, mezilidských vztahů, mozkových funkcí, osobního rozvoje a naplnění. K námětům přistupuje tak, aby čtenáře obohatily, překvapily a posunuly. Nabízí další spojení se sebou samým prostřednictvím nových metod nebo ověřených testů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychologie Positive je časopis, který se s empatií, autentičností a bez posuzování zaobírá osobními a hlubokými tématy. Je založený na vědeckém výzkumu a autentických svědectvích, aby racionálně vysvětlil způsoby fungovaní a lidské interakce. Časopis se konkrétněji věnuje tématům týkajícím se osobnosti, duševního zdraví, mezilidských vztahů, mozkových funkcí, osobního rozvoje a naplnění. K námětům přistupuje tak, aby čtenáře obohatily, překvapily a posunuly. Nabízí další spojení se sebou samým prostřednictvím nových metod nebo ověřených testů.
Psychologické výzkumy se dnes zajímají o naplnění, o potěšení z každého dne a o smysl, který to životu dává. Psychologie Positive představuje nejnovější výsledky této „vědy o štěstí“, aby každému pomohla podívat se na svůj život novým způsobem a užít si každý jeho moment. Vědecká podpora je nezbytná: všechny nabízené informace jsou založené na studiích a spolehlivých zdrojích, prezentovaných takovým způsobem, aby byli čtenáři dokonale srozumitelné.
 

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Francouzština
Žánr: Zdraví a fitness
Periodicita: Dvouměsíčník
Katalog. číslo: 12343

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: