Rádi bychom upozornili zákazníky, že z důvodu stávky ve Francii ve dnech 23. a 24. března bude doručování francouzských novin opět zpožděno nebo přerušeno. Děkujeme za pochopení.

Sky & Telescope - č. 4/2023

Kód: 689
415 Kč / ks 377,27 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Sky & Telescope je americký měsíčník pokrývající všechna astronomická témata. Časopis obsahuje množství informací o vědě a je studnicí informací pro hobby astronomy. Komplexní informace se snaží zjednodušit přípravou tabulek a grafů pro všechny nadcházející události, které by mohli zajímat i laiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sky & Telescope je americký měsíčník pokrývající všechna astronomická témata. Stal se kompletním a spolehlivým zdrojem pro nadšence astronomie, a jejích pozorovatelů. Obsahuje amatérskou astronomii, poskytuje informace o průzkumu vesmíru a přehledy informací, pokrývá nejnovější produkty a recenze o astronomickém vybavení, knihách a počítačovém softweru a navíc nabízí stimulující články. Obsahem časopisu je i amatérská výroba dalekohledů a fascinující profesionální i amatérská astrofotografie. Časopis obsahuje množství informací o vědě a je studnicí informací pro hobby astronomy. Komplexní informace se snaží zjednodušit přípravou tabulek a grafů pro všechny nadcházející události, které by mohli zajímat i laiky.

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 272 114 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Věda a technologie
Periodicita: Měsíčník
Katalog. číslo: 689

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: