Speaking in Bones

Kód: 00015060
171 Kč / ks 171 Kč bez DPH
Skladem

Soudní antropoložka se ocitá ve spleti temných tajemství a nebezpečných přesvědčení, ve světě, kde se ztrácí hranice mezi dobrem a zlem. V práci Tempe vždy přesně ví, co dělat – testovat, analyzovat, identifikovat. Její osobní život už tak jednoduchý není.
Bývalý přítel, detektiv Andrew Ryan se pomalu smiřuje se smrtí své dce
ry a zničehonic žádá Tempe o ruku. Dřív by neváhala ani vteřinu, ale teď...? Milostné dilema však musí ustoupit novému případu vraždy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soudní antropoložka se ocitá ve spleti temných tajemství a nebezpečných přesvědčení, ve světě, kde se ztrácí hranice mezi dobrem a zlem. V práci Tempe vždy přesně ví, co dělat – testovat, analyzovat, identifikovat. Její osobní život už tak jednoduchý není.
Bývalý přítel, detektiv Andrew Ryan se pomalu smiřuje se smrtí své dce
ry a zničehonic žádá Tempe o ruku. Dřív by neváhala ani vteřinu, ale teď...? Milostné dilema však musí ustoupit novému případu vraždy. Na Tempe se obrací Hazel „Lucky“ Strikeová, která tráví svůj volný čas amatérským vyšetřováním starých kriminálních případů. Je přesvědčená, že vězněná a mučená dívka, jejíž hlas se ozývá ze zvukového záznamu, který shodou okolností Hazel získala, je tři roky pohřešovaná osmnáctiletá Cora Teagueová. Strikeová navíc věří, že Tempe má ostatky Cory ve své laboratoři...

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Krimi
Autor: Reichs Kathy
Série: Temperance Brennan
Vazba: Brožovaná
ISBN-13: 9781101885543

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: