Spotlight (Německý) - č. 7/2024

Kód: 9795
360 Kč / ks 321,43 Kč bez DPH
Skladem
Čtěte a procvičujte si angličtinu s časopisem Spotlight! Díky tomuto německo-anglickému časopisu, je učení angličtiny ješte jednodušší! Spotlight je časopis s pestrým, lehkým čtením, který obsahuje články od pečení koláčů až po boj proti zločinu. Každá sekce je odstupňovaná od začátečníků po pokročilé a vedle článků jsou uvedené jazykové sloupky (slovní zásoba; gramatické tipy atd.). Časopis je určený studentům, ve kterých se snaží vzbuzovat zájem nejen o jazyk, ale i o samotný obsah.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spotlight je populární německojazyčný časopis, který se zaměřuje na výuku jazyků a kulturní témata. Je určen především pro studenty němčiny a nabízí jedinečný přístup k osvojování jazyka prostřednictvím poutavého obsahu a výukových materiálů. Časopis pokrývá širokou škálu témat, včetně aktuálních událostí, historie, cestování, životního stylu a populární kultury, prezentovaných v angličtině i němčině, aby vyhověl čtenářům na různých úrovních znalostí. Každé číslo obvykle obsahuje články, rozhovory, kvízy a cvičení zaměřené na zlepšení jazykových dovedností a kulturního porozumění.

Obsah časopisu Spotlight je pečlivě vybírán tak, aby čtenářům poskytoval zajímavé a relevantní materiály, které jim nejen pomohou zlepšit jejich znalosti anglického jazyka, ale také rozšíří jejich znalosti o anglicky mluvícím světě. Ať už se jedná o zkoumání historie určitého regionu, poznávání kulturních tradic, nebo pronikání do současných problémů, Spotlight nabízí bohaté a poutavé vzdělávání.

Kromě tištěného vydání nabízí Spotlight také digitální zdroje, jako jsou zvukové nahrávky, seznamy slovní zásoby a online cvičení, které doplňují výukový proces. Díky poutavému obsahu a efektivnímu přístupu k výuce jazyka se Spotlight stal důvěryhodným zdrojem informací pro němčináře, kteří chtějí zlepšit své znalosti angličtiny a rozšířit si kulturní obzory.

Předplatné lze objednat telefonicky na čísle +420 725 121 760 nebo emailem na adrese predplatne@czpress.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Angličtina
Žánr: Naučné
Periodicita: Měsíčník
Katalog. číslo: 9795

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: